Ankasu Göz hastalıkları merkezi - Güzel Bilgiler

Ankasu Göz hastalıkları merkezi

Op. Dr. Ali SUVEREN tarafından 2007 yılında Keçiören’in merkezinde hizmet vermeye başlayan kliniğimizde; kurulduğundan itibaren 350.000 üzerinde hasta muayenesi 70.000 üzerinde ameliyat, 10.000 üzerinde akıllı lens ameliyatı ve 7000 üzerinde excimer lazer operasyonu yapılmıştır. 

4000 m2 kapalı alanı olan merkezimizde, tam teşekküllü 3 adet ameliyathane salonu, 6 adet muayene odası, alcon wavelight ex500 lazer cihazı, Nidek Argon lazer, Nidek Yag lazer, Zeiss OCT, Topografi, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, Lenstar Optik biyometri gibi en kaliteli cihazlarla hizmet vermekteyiz. Cihaz parkımızı her geçen gün son teknolojik modeller ile güncellemekteyiz.

Merkezimizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile katarakt ameliyatı, excimer lazer ameliyatı, çocuk göz hastalıkları tedavisi, glokom (göz tansiyonu) tedavisi, diyabetik retinopati tedavisi, göz çevresi estetiği ameliyatı, göz kanalı tıkanıklığı teşhis, tetkik ve tedavisi tek çatı altında yapılmaktadır. 

Son teknoloji ve güvenli cihazlar yardımı ve uzman ekibimiz ile doğru teşhis ve tedaviyi uygulayarak hastalarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Üst kalitede sağlık hizmetini toplumun her kesimine en güncel tanı ve tedavi yöntemleri ve alanında uzman hekimlerimiz aracılığıyla en iyi tedavi hizmetini sunmayı amaçlıyoruz. Vizyonumuz etik değerler çerçevesinde büyüyen ve en gelişmiş teknolojiyi bünyesinde bulunduran bir sağlık kuruluşu olmak ve her geçen gün bilinirliğimizi daha da artırarak göz hastalıkları alanında tercih edilen bir merkez olmaktır.

“Ankasu Göz hastalıkları merkezi” üzerine bir yorum

  1. Ankasu göz hastanesinde akıllı mercek ameliyatı oldum görmelerde eskiye göre netlik çok fazla çok memnun kaldım. Ankasu ailesi ve Ali Hocaya teşekkürler.

    Cevapla

Yorum yapın

ekşili köftenin yanına ne gider-tavuk çorbasının yanına ne gider-bilgi öğren-kabak yemeğinin yanına ne gider - domates çorbasının yanına ne gider- pembepuf.com - Troll keko sözleri - keko aşk sözleri