İddaa bayileri sabah kaçta açılıp , akşam kaçta kapanıyor

İddaa bayileri sabah kaçta açılıp , akşam kaçta kapanıyor

Sıkça aranan sorulardan birisi de iddaa bayileri sabah kaçta açılıyor ? Bunun dışında ise iddaa bayileri akşam kaçta kapanıyor soruları oldukça sık sorulan sorulardan bazıları.Bizde bu konuda sizler için araştırma yaptık.Tahminlerimize göre bu bayiden bayiye göre değişiyor fakat tabii ki sistemlerinin açılma saatleri mutlaka vardır.Bunu bir iddaa bayisi sahibi vasıtasıyla öğrenmeniz sizin açınızdan daha iyi olabilir diye düşünmekteyiz.Ama biz yinede soru cevap yaparak aklınıza takılan bu sorunun cevabını vermeye çalışalım.

İddaa bayileri sabah kaçta açılıyor ?

Haritadaki konumlarına göre baktığımız zaman aşağıdaki gibi bir görsel görüyorsunuz.İddaa bayileri dediğimiz gibi bayinin sahibinin keyfine göre açılıp,keyfine göre kapatılan bir yerdir.Genel olarak baktığımız zaman 9.00 ve 9.30 arasında gittiğiniz zaman bayinin açık olma ihtimali çok yüksektir.Fakat bu zamanda artık bayiden iddaa oynamak yerine internet ortamında oynamanız daha mantıklı görünebilir diye düşünüyoruz.Bu sadece site yöneticisi olarak sizlere tavsiyemizdir. İddaa bayileri kaçta açılıyor sorunuzun cevabını detaylı olarak verdik diye düşünüyoruz.Şimdi de gelelim iddaa bayileri gece kaçta kapanıyor sorunuzun yanıtına.

iddaa bayileri kaçta açılıyor

Görüldüğü üzere 9.00 ‘da açılan batiden tutun 9.30 da açılan bayide bulunmaktadır.Sizlerde konumunuza göre saat kaçta açılıp kapandığını rahatlıkla görüp en azından kapıda beklememiş olursunuz diye düşünüyoruz.

 

İddaa bayileri akşam kaçta kapanıyor ?

iddaa bayileri kaçta açılıyor

Yine yukarıdaki görsele baktığımız zaman iddaa bayilerinin genel olarak 10.00 yani 22.00 da kapandığını gözlemleyebiliyoruz.Sonuç olarak onların da bir hayatı var ve evlerine gitmek zorundalar.O yüzden 22.00 dan sonra gitmenizi kesinlikle önermiyoruz.İddaa bayileri kaçta kapanıyor sorunuzun da cevabını verdiğimize göre konumuzu sonlandırabiliriz diye düşünüyoruz.Herkese bol şanslar dileriz. Sizler de şehrinizde bulunana iddaa bayilerinin açılış ve kapanış saatlerini yorum olarak bizlere yazabilirseniz konumuza ekleyebiliriz.

Yorum yapın

bazen sözleri-amcayı telefona kaydetme isimleri-hocayı telefona kaydetme isimleri-sözlüye güzel sözler-yeğen sözleri - kızlara güzel sözler - toruna güzel sözler-telefona kaydetme isimleri-bilgi öğren-www.limonblog.com-Dede sözleri