Kızlara güzel sözler

Pek çok erkeğin hayatında önemli yer tutan kadınlar vardır. Bazen bir eş, nişanlı ya da sözlü olan kızlar bazen de sevgili ya da yakın arkadaş olarak hayatlarımızda yer tutar. Bu sebeple kızlara güzel sözler söylenmesi her iki taraf için de hoş bir durumdur. Kimileri iltifat içerikli olan etkileyici sözler bazen doğrudan kalplere dokunabilir.

Hayatlarımıza var olarak anlam katan kızlara güzel sözler sarf ederek gönülleri hoş edilebilir. Ortada bir gerekçe yokken bile söylenen etkileyici laflar kadınların kalbinin kazanılmasını sağlar. Ayrıca pek çok kadın bu sözleri duymayı arzular. Nedensiz yere söylendiğinde daha etkileyici olan bu sözler, bir durum üzerine de kullanılabilir.

Kimi zaman bir tartışma sonrası affedilmek için, kimi zaman da bir hediyenin notuna iliştirmek için kadınları etkileyici sözler söylenmesi gerekebilir. Bunun için de durumun konseptine uygun güzel sözler bulunması mümkündür. Öyle ya da böyle söylendiğinde kızların gönüllerini hoş eden bu sözler, erkekler tarafından sıkça kullanılır.

kızlara güzel sözler
kızlara güzel sözler

Romantik ilişkilerin yanı sıra karşı cinsten yakın arkadaşlar için de kullanılabilir. Erkek ve kızlar arasında çok sağlam arkadaşlık ilişkileri kurulabilir. Bunların pekiştirilmesi için de sebepli veya sebepsiz olarak güzel sözler kullanılabilir. Bu durumda karşı tarafın hisleri olumlu yönde değişmeye ve gelişmeye devam eder.

Erkeklerin kadınları mutlu edebilme, onları hayatında tutabilme gibi kaygıları olabilir. Bu kaygıların imdadına ise güzel sözler yetişmektedir. Bu sözlere başvurularak kızların memnun edilmesi ve karşılığında da yine mutluluk verici sözler işitilmesi sağlanabilir.

Kızlara söylenecek güzel sözler

Seni unutmak için ölmek gerekir, ölmek için ise sensiz olmak gerekir bir tanem benim.

Yarınlarımı ve kendimi sensiz düşünmek, ölmek gibi gelir bana sevgilim.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın. Çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Bir gün cehennemde karsılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.

Gözlerin benden başkasına bakmasın, sen var isen hayatımda ben varım senin için bu yalan olan hayatta bir tanem.

Korkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız benimsin!

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi. Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor. Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Bir gülüşünle hayata dönerim yeniden, sensiz buz tutan için alev alev olur gülüşünle, sensiz bir yalan olurum yalan hayatın içinde, seninle gerçekleri yaşarım gerçek olan aşkımın içinde

Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi.

Ne zaman batan güneşe baksam hüzünlenirim yanımda yoksun diye, ne zaman yıldızlara baksam üşürüm hayalinle ısınırım, ne zaman yanımda olsan işte bunların hepsini unuturum bir tanem benim.

Her zaman adını andım nefesimde, her saniye seni düşünüp hayalini kurdum gözlerimde, sensiz bir hayatı kabullenemem ölürüm sensizlik ölüm gibi gelir hayata küser giderim sevgilim.

Düşüyorum seni gecenin karanlık yüzünde, düşünüyorum hayalini buz tutmuş odamın soğuk köşelerinde, sen varsan razıyım hayatın çilesine, sen yoksa ölürüm yalnızlığımın nöbetinde.

Seni düşününce ısınır soğuk gecelerim, sen aklıma gelince güler mutsuz yüzüm sevgilim, seninle hayat buldu bu bedenim sensiz bu yalan hayatı neyleyim.

Gülüşünle yalnızlığıma bir son veriyorum her gece, seni hayal edince mutlu oluyorum yalnızlığımın gölgesinde, seninle ölüme bile giderim düşünmem bir an bile, sensin benim tek sevdiğim bu can sana feda olsun her nefesimde.

Seni düşünürken içim geçmiş. Severken de ömrüm.

Azıcık bakayım derken içine düştüm gözlerinin. Artık esirim orda.

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.

Hayatta 3 şey güzeldir; suyun akışı, günün batışı, senin bakışın

Silemezler gönlümden, ne ismini ne de seni…

Kalbinin güzelliğini bana yansıtıyorsun sevgilim.

Yorum yapın

wp cache