Terziler hafta sonu açık mı ?

Terziler hafta sonu açık olur mu ? Terziler pazar günü açık mı gibi soruların cevaplarını sizlerin de yardımıyla vermeye çalışacağız.Yorumlarınızda hangi ildesiniz ve cumartesi pazar günleri terziler açık mı değil mi yorum olarak bırakırsanız seviniriz.

Terziler genelde serbest çalışanlar olduğu için bazı terziler hafta sonu maddi sorunlarından dolayı açık olabiliyor.Peki ya terziler saat kaça kadar açık diye sorarsanız da cevabımız şöyle olacaktır : Terziler sabahları 08.00 gibi açıp akşam 18.00 ‘a kadar genelde açık olmaktadır.

Hafta Sonları Terziler Açık mı?

Birçok terzi hafta sonu yoğun olarak çalışmaktadır.Bu cümleyle kısaca terzilerin hafta sonları da açık olduğunu anlayabiliyoruz.Fakat kafasına göre dükkanını açmak istemeyen terziler de olabilmektedir.Tanıdığınız terzi varsa google’dan numarasını bulup arayıp sormanız da gayet mantıklı bir hareket olabilir.Çünkü zamanınız kıymetli ve boşuna zamanınızı harcayıp terziye kadar gitmemiş olursunuz.

Pazar günleri terziler açık mı ?

Şimdi diyorsunuz cumartesi belki açık olabilir ama ya pazar günleri terziler açık mı diye soruyorsanız bazı terziler kapalı olabiliyor. Yukarıda da nedenini açıkladık.Fakat günümüzde maddi sorunlarla boğuşan insanların olduğunu da düşünerekten google haritalardan sorguladığımız zaman birçok terzinin pazar günü de hizmet verdiğini görebiliyoruz.

terziler hafta sonu açık mı
terziler hafta sonu açık mı

Tanıdığınız memnun kaldığınız terziler varsa onlarla sürekli çalışmanızı öneririz.Bu yolla o terziye telefon üzerinden ulaşıp kıymetli vaktinizi harcamamış olursunuz. Sizlere pazar günleri terziler açık mı sorusunun da cevabını vermiş olduk.

Terziler Hangi Gün Kapalı?

Sizlere yukarıda dediğimiz gibi terzinizle samimi olup telefon numarasını aldığınız takdirde terzinizin hangi gün tatil yaptığını öğrenmeniz mümkün olacaktır.Terzilik ince işçilik gerektiren bir iş olduğu için özellikle güvendiğiniz terzilere iş vermenizi öneririz.Kıyafetinizi hiç edecek terzilerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Yorum yapın

wp cache