Candy crush saga kaç bölüm ?

Merhaba arkadaşlar.Bugün candy crush kaç bölümden oluşuyor makalesini sizlerle buluşturmak istiyoruz.Biliyorsunuz bu oyun diğer oyunlara göre bayağu tutuldu.

Diğer oyunlardan farkı da var.Birçok bölümü olduğundan dolayı ilerlerken bayağı bir eğleniyorsunuz.Eğlenirken de oyunun bir sonraki levelinin olduğunu düşünerek oyuna bağımlı oluyorsunuz.Bu da iyi zaman geçirmenize sebep oluyor.

Candy Crush saga’nın Kaç Bölümü kolay

Oyunun ilk bölümleri oldukça kolay olduğundan küçük büyük herkesin beğenisini kazanmıştır. Zaten 10-15 bölümden sonra oyun biraz zorlaşıyor.O yüzden 15 bölümden sonra içinizi biraz sıkıntı basabilir ve sinirlenebilme ihtimaliniz var.

Candy Crush saga Kaç yılında çıktı

Candy crush ilk olarak 2012 yılında king tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak da ios mağazasında yayınlanmıştır. İlk güncellemede 2000 bölüme ulaştı. Sonraki güncelleme ile 4000 bölüm oldu.Ve en sonki güncelleme sonunda toplamda 14 000 bölüm oldu.Aşağıdaki başlığımızda da yazdık bu bilgiyi.

Candy Crush Saga Kaç Bölüm

Candy crush saga tahmininizin de üzerinde 14 000 bölümden (levelden) oluşmaktadır.Oyunu bitirebilen var mı bilmiyorum ama çok zor bir şey olduğu kesin.Oyunun giderek zorlaştığını da düşünürsek imkansıza yakın bir şey gibi görünüyor.Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz ? Oyunun sonlarına gelen ya da 14 000 tane bölümü de geçen var mı ? Yorum olarak bırakın bizler de sizlerin başarısını görelim.Bizler de merak ediyoruz bu oyunu bitiren var mı yok mu acaba ..

Yorum yapın

wp cache