Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı

Eski sevgiliyi geri döndürme 14 gün kuralı iki hafta içerisinde harekete geçmenin önemini belirtir. Zaman kaybetmeden, sabırlı ve saygılı olarak çiçeğinizin gülen gözlerle size bakmasını sağlayabilirsiniz.

Eski sevgiliyi geri kazanmak istiyorsanız doğru adımları atmanız önemlidir. Eski sevgilinizi geri kazanmanın en iyi yolu, onunla yeniden bir ilişki kurmaktır. İlişkinizi bir gecede tersine çeviremeyebilirsiniz, ancak zamanla kesinlikle daha iyi hale getirebilirsiniz.

 

eski sevgiliyi döndürme

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

Eski kız arkadaşını geri kazanmak zor olabilir. Sabırlı ve ısrarcı olmanız gerekir. Yakınlık kurmalı ve ilişkide istendiğini hissetmesini sağlamalısınız. Seni geri istemesini sağlamazsan, onu geri alamazsın. Kızları anlamak zor olabiliyor. Keza kızlar da erkekler için aynı fikirde. Hayat şartları, karakter özellikleri ve daha pek çok şey ilişkiyi etkiliyor. Önemli olan kalbinin sesi. Sana hala onun adını sesleniyorsa, eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları emrine amade.

Biraz Zaman Tanı

Eski kız arkadaşınızı geri kazanmak için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri ona biraz zaman tanımaktır. Boşluk vermek, ilişkinizi yeniden birleştirmede önemli bir adımdır, çünkü eski sevgilinize olanları yansıtma ve düşünme şansı verir.

Rahatsız Etme

Eski sevgiliyi geri döndürme 14 gün kuralının üçüncü gününde aramak önemlidir. Ancak bunu rahatsız etme boyutunda asla yapmamalısın. Sevgilini aramalı ve yanlışın ne olduğunu anlatmalısın. Açarsa kısaca ne konuşacağını düşünmelisin. Açmazsa da bir gün daha beklemelisin. Asla üst üste aramamalı ya da mesaj atmamalısın.

Kendine Odaklan

İlk bir iki gün kadınlar için zorlu geçer. Kendinizi ona ne şekilde ifade etseniz de anlamaz, dinlemezler. İlk yapacakları da sizi her yerden engellemektir. Elbette bu karakter yapısına göre değişebilir. Ancak karşınızdaki kim olursa olsun birkaç gün kendine odaklanıp bolca düşünmen gerekir.

Sosyal Medyadan Tekrar Arkadaş Ol

Sosyal medya ilişkilerde oldukça önemli olan bir etken. Bu nedenle eğer takipten çıktıysan tekrar sevdiğini eklemelisin. Böylece ayrılık türküsü çalarken ne durumda olduğunu karşılıklı olarak görebilir ve ne yapman gerektiğine karar verebilirsin.

Onu kısa mesaj bombardımanına tutmaktan kaçının

Uzun süreli bir ilişkiyi bitirmenin harika bir yolu, eski kız arkadaşınızı kısa mesaj yağmuruna tutmaktan kaçınmaktır. Bu, verimsiz görünebilir, ancak kısa mesajlarınızı günde birkaç tane ile sınırlandırma alışkanlığı edinebilirseniz, ilerlemeniz çok daha kolay olacaktır.

Özgüvenli Davran

Eski kız arkadaşınızı geri kazanmak istiyorsanız, işe kendinize olan güveninizi inşa ederek başlamalısınız. Güven harika bir araçtır ve daha iyi bir adam olmanıza yardımcı olacak bir araçtır. Ayrıca sizi diğer kadınlar için daha çekici hale getirecektir.

Yanlış Yaptıysan Özür Dile

Eski sevgilinize “özür dilerim” demek, uzlaşma yolunda iyi bir adımdır. Ancak özrünüzde samimi olduğunuzdan emin olmalısınız. Aşırı veya içi boş özürler etkili değildir.

eski sevgiliyi döndürme 14 gün kuralı

Özür dilerim derken, yaptığınız davranışı ve uygun olup olmadığını düşünmelisiniz. Bu, davranışınızı değerlendirmenize ve sınırlarınızı yeniden doğrulamanıza yardımcı olacaktır.

Ona Değiştiğini Göster

Eski sevgilinize en iyi şekilde yaptığınızı göstermek için yapabileceğiniz birkaç şey var. En önemlilerinden biri, eski sevgilinin sınırlarına saygı duyduğunu göstermektir. Kadınlar bunaltıcı tiplerden nefret eder. Sınır koysanız da bunu çok abartmamalı ve sürekli dile getirmemelisiniz.

Yüz yüze görüş

Aramanıza karşılık aldığınızda yüz yüze görüşme yapmak için bir randevu almaya çalışın. Yüz yüze olmak aramak ya da mesajlaşmaktan çok daha farklıdır. Unutmayın, herhangi bir ilişkinin en önemli kısmı, duygularınızı güvenli ve saygılı bir şekilde iletebilmenizdir. Onu kendinden uzaklaştırmaman gerekse de, şu anda kendini biraz sevilmemiş hissettiğini kabul etmekten korkmamalısın. Yalnız değilsin ve aynı şekilde hisseden binlerce insan var.

Sürpriz Yap

Buluşma sonrasında her iki tarafta da etkilenecektir. Elbette bu biraz sana bağlı. Eski sevgiliyi geri döndürme 14 kuralı etkili olabilir. Etkileyiciliğin derecesi uygulayan ve uygulanan iki taraf arasında değişecektir. Kimi daha erken barışacak kimi daha geç. Ancak iki tarafta seviyorsa er ya da geç…

 

eski sevgili kalp

Sürpriz kadınların asla hayır diyemeyeceği şeylerden biridir. İşyeri, okul ve eski sevgilinin bulunduğu herhangi bir yere anlık kapı bekçisi görevini üstlenmek hiç de zor değil. Sizi gördüğünde bakışlarını kesin ve başınızla selam verin. Size yaklaştığında müsait olup olmadığını sormayı unutmayın. Müsait değilim derse, ben seni ömür boyu burada beklerim gibi güzel cümleler kurun. Ardından bir yere gitmek için teklif yapın. Sevgilinizin hayır diyemeyeceği sosyalleşme alanlarını da artık siz düşünün yahu. Sinema severler sinemaya, tiyatroya, kafeye, lunaparka ya da müze gezilerine…

Etkileyici Hediye Al

Teklif kabul edildiyse hediye için doğru zaman geldi demektir. Çiçek, çikolata, kolye, giysi, çorap… liste uzayıp gider. Bütçenizi sarsmadan hem kendinize hem de sevdiğinize birer t shirt alabilirsiniz. Kızlar bu tarz düşünceli hediyeleri sever.

Cebinde Güzel Cümleler Olsun

Hediyeyi verirken söyleyebileceğin cümleleri cebinde tut ki değiştiğini ve onu sevdiğini anlasın. Hediyeden ve sürprizden daha fazla geri dönüşüm almak için güzel cümleler kurmak gerekir. Kızlar ince ruhlu ve güzel konuşan kişilerden hoşlanır.

Geçmişe Sünger

Geçmişe sünger çekip olan biteni unutmaya çalış ve çalıştır. Bir kere de karşılıklı olarak her şeyi anlatın. Herkes kendini rahat ifade etsin ve uzlaşılsın. Bir daha da aynı hatalar yapılmasın diye anlaşılsın. Elbette bu konuyu bir daha açmayın. İlişkinizi zedeler ve kötü imaj bıraktırır.

Tekrar teklif et

Son vuruşu yapıp eski sevgiliyi geri döndürme için 14 gün kuralı noktasını koy. Bunu yapmak için tekrar çıkma teklifi yap. Onu sevdiğini söyle. Sevgi bu dünyaya eklenmiş en güzel nimet. Kimi kayıp verir kimi de kazanır. Ancak her ikisi de zorlu yolu takip eder. Ne de olsa dünya yalan ve güzel yaşamak için çaba şart.

 

Yorum yapın

wp cache