İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler burcu erkeği ile çıkıyorsanız, sevmiyorsa nasıl davranır sorusunun yanıtını mutlaka aramışsınızdır. Çünkü adları çıkmış 9’a ve asla inmez 8’e olarak bilinene ikizler burcu erkekleri genellikle çapkın, yalancı, ne düşündüğünü tahmin edilesi zor kişiler olarak bilinirler. Oysa karakter, yetişme tarzı, karşısındaki kişilerin kim oldukları gibi pek çok etken ile çevrenizdeki ikizler burcu erkeklerinin oldukça düzgün ve çok eğlenceli olduklarını görebilirsiniz.

İlişkilerdeki sessiz derinlik bazen kadınların pek çok şeyi sorgulamasına neden olur. Konu da ikizler burcu ile olunca erkeği sevmiyorsa ne yapar nasıl davranır gibi soruların yanıtlarını herkes arar. İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır ? hep birlikte görelim.

İkizler Burcu Erkeğinin Sizinle İlgilenmediğini Gösteren İşaretler

İkizler burcu bir erkekle ilişkiniz varsa, onun sizinle gerçekten ilgilenip ilgilenmediğini merak ediyor olabilirsiniz. Bir İkizler burcunun çapkın olması ve hayatındaki kadın dışında başka biriyle ilgilenmesinin alışılmadık bir durum olmadığını bilmelisiniz.

Bir İkizler, romantik olmadıklarını ilk kabul eden kişi olsalar da, eğer sizi seviyorsa sizi etkilemeye çalışacaklar. Ki onların kadınları baştan çıkarmak için doğal bir yetenekleri var. Bir İkizler burcu erkeği, sizi arkadaşları ve ailesiyle tanıştırmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Bu sizi sevdiğinin en büyük göstergesinden biridir.

Alışılmadık kavgacı ve huysuz tavırlar

İkizler oldukça iletişimsel ve sosyal bir burçtur, ancak sizden hoşlanmadıklarında da oldukça kavgacı olabilirler. Bağımsızlık eksikliği bazen karakteristik olmayan patlamalarla kendini gösterebilir. Bir İkizler burcuyla ilişkiniz varsa, bu sorunla nasıl başa çıkacağınızı bilmek önemlidir.

Yapmanız gereken ilk şey özür dilemek. Sadece yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda İkizler’in zihnini rahatlatmaya da yardımcı olacaktır.

İkizler matematikte harika olsalar da, neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda genellikle kafaları karışabilir. Bu olduğunda, İkizler’e durumu düşünmesi için biraz zaman tanımak en iyisidir. Sonunda, kendi sonuçlarına varacak ve bunları size açıklayacaktır.

İlgisizlik

İkizler burcu erkeği sevmiyorsa ilgisiz davranır ancak bu ilgisizlik nasıl ve ne zaman ortaya çıkar sorusunun yanıtını almak için kendinizi sorgulamalısınız. Onun özgürlüğünü kısıtlamamalısınız. Çünkü ikizler burcunun tahammülünün olmadığı şey özgürlüğünün elinden alındığını hissetmesidir.

Sözlü olarak bildirme

İkizler burcu için en rahat olacağınız şey size karşı net olmasıdır. Ne kadar kararsız bir burç olarak gösterilse de ikizler burcu kadın da olsa erkek de olsa iletişim konusunda güçlü kişiliğe sahiptir. Ancak siz doğru şekilde sormaz ve anlatmazsanız sözlü bildirim alamazsınız.

Arkadaşça davranışlar

İkizler burcuysanız ya da ikizler burcu sevgiliniz varsa, muhtemelen eski sevgilinizle arkadaş kalacaksınız. Seni kaybetmenin acısından uzaklaşmaları gerektiğinden olabilir. Veya gelecekte yeniden bağlantı kurmaya açık olabilirler.

Bir İkizler burcunu geri almak istiyorsanız, biraz çalışmanız gerekecek. Öncelikle, onların duygularıyla nasıl başa çıkacağınızı anlamanız gerekecek. Harika dinleyiciler olmalarına rağmen, her zaman duygularınızı anlama yetenekleri yoktur.

Ayrıca yüzleşmekten nasıl kaçınacağınızı da öğrenmeniz gerekecek. Bir ilişki kurmaya çalışırken, İkizler burcunun çatışmayı sevmediğini unutmamak önemlidir.

Gelecek ile ilgili konuşmama

İkizler burcu bir erkekle ilişkisi olan bir kadınsanız, onun ne düşündüğü ve hissettiği konusunda her zaman açık olmadığını fark etmişsinizdir. Gelecek ve uzun vadeli hedefler hakkında da her zaman konuşmaya istekli değil.

Niyeti hakkında endişeleniyorsan, doğrudan onunla konuşmalısın. Bu durumla başa çıkmanın en iyi yolu budur. Ona nasıl hissettiğini ve gelecek hakkında konuşmaya hazır olup olmadığını sorabilirsiniz.

Umutlanmak istemezsin ama İkizler burcunun kararsız olabileceğini unutmamalısın. Zorlukları severler ve sınırları test etmeye çalışırlar. Yani İkizler erkek arkadaşınız başka kızlarla flört ediyorsa, bu gerçeğin farkında olmalısınız.

Flört etmek yanlış olmasa da saygısız bir şekilde yapılmamalıdır. Aslında, eşinize ilgi alanlarını hatırlatmanın etkili bir yolu olabilir.

Ketumluk

Bir İkizler erkeğinin seni sır tutması varsa, gerçek bir aşık olamaz. Seninle oynuyor olabilir veya utangaç olabilir.

Bir İkizler erkeğinin uzun vadeli bir ilişkiyle ilgilenmemesinin birçok nedeni vardır. Bunlardan bazıları, dikkat eksikliği veya sizinle zaman geçirme arzusudur ve sizinle romantik bir şekilde birlikte olmak istemiyor olabilir.

Diğer zamanlarda, ne düşündüğünüzden emin olmadığı için sizi karanlıkta tutuyor olabilir. Duygularını saklamaya çalışıyor olabilir veya durumu iyi idare etmeyeceğinden korkuyor olabilir.

Bir İkizler ile uğraşıyorsanız, onun yapışkanlığından dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İkizler burcunun ortaklarıyla tartışmaya girmesi alışılmadık bir durum değildir. Yaptıklarında, genellikle tahmin edilemezler. Bazen nazik ve düşünceli olacaklar, ancak diğer zamanlarda saldırganlaşacaklar.

Zaman ayırmama

Bir İkizler burcu erkeği sizden hoşlanmadığında, ilişkinin tadını çıkaramayabilir. Size çıkma teklif etmek için zaman ayırmayabilir, ihtiyacınız olduğunda size günün saatini vermeyebilir. Bu, iyi niyetli olmadığı anlamına gelmez ama hoşlandığını da belirtmez. İlgisini canlı tutmak için kalkıp gitmeniz gerekebilir. Kaçan kovalanır ikizler burcunun sevdiği şeylerden biridir.

Haber vermeden bir yere gitme

Bağlılık eksikliğinin bir başka işareti, bir yere sensiz gitmesidir. Elbette her yere seninle gidemez ancak zamanla sensiz takılmaları çoğalırsa korkmalısın. Bunların yanı sıra yanındayken sen yokmuş gibi davranıyorsa ve seni duymuyorsa da ilişkiye hareket katman gerekebilir.

Duygusal durumları önemsememe

İkizler burcunun odaklanmakta zorlanmasıyla da bilinir. Günün olaylarını işlemesi için ona biraz zaman vermeniz gerekebilir. Benzer şekilde, duyguları idare etmede her zaman harika değildir. Sevecen hissetse bile, bunu paylaşmak istemeyebilir.

Yorum yapın

bazen sözleri-amcayı telefona kaydetme isimleri-hocayı telefona kaydetme isimleri-sözlüye güzel sözler-yeğen sözleri - kızlara güzel sözler - toruna güzel sözler-telefona kaydetme isimleri-bilgi öğren-www.limonblog.com-Dede sözleri