Kuzen sözleri

Doğuştan bir en iyi arkadaşla dünyaya gelme duygusunu bizlere çoğunlukla kuzenlerimiz tattırır. Hem çok sayıda kuzenimiz olması hem de aramızdaki yakınlık nedeniyle hayatımıza yön ve destek verirler. Hem gençlik, hem yetişkinlik hem de yaşlılık dönemlerinde yaşamlarımızda birer rehber görevi üstlenirler. Kararsız kaldığımızda destek istediğimiz, mutlu günlerimizde yanımıza görmek istediğimiz akrabalarımız genellikle kuzenlerimiz olur. Tam olarak da bunun için kuzen sözleri ihtiyacımız olur. Duyulan bu sevgi ve saygının bir ifadesi şeklinde güzel sözler sarf etmek isteriz.

kuzene güzel sözler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizler için gençlik yıllarında birer sırdaş ve danışma makamı olan kuzenlerimiz ilerleyen yaşlarda da yanımızda olurlar. Düğünlerimizde, cenazelerimizde ve her türden mutlu ve acı günümüzde bizlere destek olan kuzene güzel sözler paylaşmak onları da memnun eder. Biz de çok sevdiğimiz kuzenlerimizi memnun etmenin sevinç ve gururunu yaşayabiliriz. Aradaki sevgi bağlarının güçlenmesi için hem kendilerine güzel sözler söyleyebilir hem de sosyal medya paylaşımlarında yer verebiliriz.

Kimilerinin biraz daha eğlenceli sözler tercih ettiği söylenebilir. Bir kesim internet kullanıcısı da sadece duygusal içerikli sözlere yönelirler. Tercihimiz hangi yönde olursa olsun işinizi görecek sözleri burada bulabileceksiniz. Farklı şekillerde hem kuzenleri mutlu ederken hem de sosyal medyada çok sayda beğeni alma imkanına sahip oluyorsunuz. Hala, amca, dayı ve teyze çocuklarımızın hayatlarımızdaki yerlerini sağlamlaştırmak istiyorsak onlara daha yakın davranmalı ve bu yakınlığı ifade etmeliyiz.

 

Kuzene güzel sözler

Kuzen dediğin senin canındır, kanındır ve yeri geldiğinde kendi canından çok sevdiğin bir insandır.

Eğer bir kuzene sahipseniz, sonsuza dek sürecek bir çocukluğunuz her zaman vardır.

Aranızda olan mesafelerin önemsiz olduğu kişiler vardır. İşte bu kişilere kuzen denir.

Bazen aklıma gelen tek güzel şey; kuzenimle aynı sofrada gülüp eğlenmemizdir.

Bazı sabahlar vardır çok neşeli bir şekilde başlar. Bu sabahların hepsinde yanımda biricik kuzenimin olması ise tesadüf değildir.

Kuzenler seni sonsuza kadar sevecek arkadaşlardır.

Bir kuzen hiçbir zaman kaybedilmeyen bir çocukluk dönemidir.

Kuzen dediğin candır, kandır, candan çok sevilen bir insandır.

Aramızdaki mesafeler tatlı kuzenimle bize engel olamaz. Seni seviyorum kuzen!

Aklıma gelen en güzel şey, şu an biricik kuzenim ile birlikte gülüp eğlenmektir

Kuzenler birbirinden uzakta iken de birbirlerinin ne düşündüklerini nasıl davranacaklarını bilirler

Sen bir güneş gibi sıcakkanlı ve ışık verensin. Sen benim canım kadar sevdiğim kuzenimsin.

Sabahlar vardır neşe içinde başlayan, sabahlar vardır içinde canım kadar çok sevdiğim kuzenim olan.

Benim birçok kuzenim var ama içinde en çok sevdiğim ve çok değer verdiğim tek kuzenim sensin.

Seninle yaşadıklarımızı hiçbir zaman unutmayacağım. Ve kuzen seninle birlikte daha çok güzel günler geçireceğiz.

Ben seni tanıdığım ve senin gibi birinin kuzeni olduğu için kendimi çok şanslı görüyorum. İyi ki varsın kuzen.

Sen ne kadar iyi bir kuzensin. Benim dert ortağım, sırdaşım, can yoldaşımsın. Sen benim canım kadar değerli kuzenimsin.

Kuzen yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil.

Kuzen sözleri

Bende kuzen dediğin zaman akan sular durur, ne dert varsa unutulur. Mevzu kuzen ise onun için her şey feda edilir.

Sen hayatımda tanıdığım en değerli insansın. Dostluğun canımdan daha yakındır. Benim biricik kuzenim.

Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu yaratan. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım kuzen.

Kuzenler gökyüzündeki yıldızlar gibidir. Her zaman birbiri için orada dururlar ve vakti geldiği zaman ışık verirler.

Hiçbir ciddi biyolog, evrimin gerçek olduğundan, tüm canlıların birbirlerinin kuzeni olduğundan kuşku duymaz. Richard Dawkins

Biz kuzeniz bugün ayrılsak bile ileride yine bir gün birlikte olacağız. Tekrar görüşmek üzere kendine iyi bak kuzen.

Canım kuzenim aramıza girse de sıra dağlar, senin sevgini benden asla alamazlar. Senin bende yerin her zaman ayrı olacaktır.

Sen ne kadar beni sinir etsen de sen her zaman benim en çok sevdiğim ve değer verdiğim kuzenim olacaksın.

İnsanın hayatında dostları, arkadaşları, kardeşleri vardır. Bir de kardeş gibi sevdiği kuzenleri vardır. Çok özlenilmektesin kuzen.

Yalnızlığımın ilacı, sırlarımın küpü, dertlerimin ortağı kuzenim seni çok özledim. Sen çok sevdiğim kuzenimsin.

Benim hayatımda öyle değerli insanlar var ama sen onlardan çok değerlisin benim için kuzen. Seni çok özledim geleceğin günü dört gözle bekliyorum.

Bu mesaj çok sevilen kuzene; içeriği sevgi yüklü, kuzene olan sevgimi iletmek üzere gönderildi. Ha birde kuzenin seni çok özledi.

Sen benim ilk tanıdığım arkadaşımsın. Ve her zaman da en iyi arkadaşım olarak kalacaksın. Seninle o kadar güzel günler geçirdik ki; o günleri asla unutamam.

Sen benim en yakın arkadaşım, sırdaşım, dert ortağım, canım sıkıldığında başımı omzuna yasladığım en samimi, en candan kuzenimsin.

Fedakar olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir kuzen ise uğrunda ölmeye değendir.

Biz her yaz kuzenimle güzel günler geçiyoruz. Onun yanında olduğumda zaman benim için çok çabuk geçiyor. Seni çok özledim be kuzen.

Kuzen onunla birlikteyken gerçekten olduğun gibi görünebileceğin ruhunun tüm gizliliklerini ona anlatabileceğin biridir. Onunla birlikteyken kendini korumana gerek yoktur.

Git rüzgar kuzenime onu nasıl sevdiğimi anlat mutluysa usulca gel yanıma mutsuzsa kuzenin her zaman yanında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla.

Her tatilde dedemizin yanında buluşur çok mutlu günler geçirirdik seninle kuzen. Sen gittiğin zaman ben çok sıkılır dedeme hep geri ne zaman geleceğini sorardım. Çünkü ben senin yanında seninle mutluydum

Kuzenler birbirinden çok uzakta da olsalar her zaman birbirini ararlar sorarlar, birbirini severler. Kuzenler dağlar arkasındaki güneş gibidir. Göremezsin ama orda senin için parladığını her zaman bilirsin.

Yorum yapın

wp cache